اجاره استیج هلندی

اجاره استیج هلندی

پیش تر در خصوص انواع استیج ، کاربردها و قالبیت های آن توضیح داده ایم. اما در این مقاله قصد داریم تا به صورت کلی یک بار دیگر استیج را معرفی و در خصوص اجاره استیج هلندی صحبت کنیم.

شرکت مدیریت همایش وسازه های نمایشگاهی دیماح با چندین سال سابقه درخشان در زمینه ی برگزاری رویداد ، انواع جشن ها و مهمانی ها در ابتدا اقدام به فروش و اجاره استیج هلندی شرکت Prolyte نمود .

اما با گذشت زمان و دستیابی به کیفیت مطلوب نسبت به منتاژ و ساخت استیج ها تحت نام تجاری استیج دیماح اقدام نمود.

استیج یا همان سن های پیش ساخته درابعاد و اشکال گوناگونی برای مصرف های متنوع عرضه گردید تا نیاز کاربران این حوضه را برطرف سازد.

ابتدا این محصول فقط در اشکال مربع و مستطیل تولید و ارائه شدند اما بعد ها به علت نیاز به مدولار بودن برخی از موارد مجاب به تولید در اشکالی همچون دایره ، مثلث و …. گردید.

استیج های هلندی دیماح در هر متر مربع وزنی بالغ بر ۷۵۰ کیلوگرم را تحمل مینماید که این موضوع باعث میشود تا هیچگونه محدودیتی از لحاظ کاربری برای این محصول فوق العاده غیر ممکن نباشد.

اجاره استیج هلندی

شایان به ذکر است که کلیه ی استیج های هلندی و استیج های دیماح از ارتفاع ۲۰ الی ۱۴۰ سانتی متر قابل نصب و بهره برداری هستند که همین امر استیج های دیماح را از سایر محصولات مشابه متفاوت می سازد.

نصب و برپایی این محصول بدون نیاز به ابزار خاص وتنها  با چند نیروی ساده کاری در هر متراژی قابل بهره برداری هستند.

در حال حاضر به علت نوسانات بازار از و قیمت بالای نمونه ی هلندی این محصول شما کاربران گرامی امکان خرید نمونه مشابه ایرانی آن را خواهید داشت و یا حتی در صورت تمایل به استفاده از نمونه خارجی ، دیماح اجاره استیج هلندی را برای شما عزیزان در متراژ مورد نظر فراهم ساخته.

چنانچه تمایل به مشاهده انواع استیج را دارید به صفحه این محصول در برگه محصولات دیماح مراجعه کنید و یا جهت کسب اطلاع از نحوه اجاره استیج هلندی اینجا کلیک کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *