اجاره استیج و انواع سن های پیش ساخته مدولار

اجاره انواع سن های پیش ساخته

شرکت مدیریت همایش و سازه های نمایشگاهی دیماح در انواع زمینه های برگزاری رویداد ، جشن ، نمایشگاه و… فعالیت دارد. یکی از مهم ترین زمینه های فعالیت دیماح ، اجاره استیج و انواع سن های پیش ساخته و مدولار است.
دیماح با بیش از ۲۰ سال سابقه درخشان در زمینه های فوق به صورت تخصصی در زمینه ی اجاره استیج فعالیت دارد.
پروژه های اجرائی این شرکت در زمینه ی کف سازی هیچگونه رقیب داخلی ندارد ، علت این موضوع نیز استفاده دیماح از علم و متریال روز اروپا است.
چرا که پنل های تولید شده در دیماح که در خصوص اجاره استیج در اختیار کاربران قرار میگیرد تحت لیسانس کشور آلمان ، با مرقوب ترین متریال تولید شده که همین موضوع باعث می شود تا استیج های دیماح هیچگونه نمونه ی مشابه داخلی نداشته باشد.

پنل استیج های دیماح از آلومینیوم اکسترود شده تولید میشوند که با اضافه شدن قفل پایه و اتصالات پنل های برش خورده به یکدیگر و چوب چند لایه مقاوم در برابر آب و آتش تولید و عرضه بازار میگردد.

چرا استیج های دیماح ؟

  • مقاومت در عین زیبایی و سادگی
  • امکان تحمل بار و فشار تا ۷۵۰ کیلوگرم در هر مترمربع
  • متریال با کیفیت و مقاوم در برابرآب و آتش و تمامی شرایط جوی
  • نصب و برپایی سریع و آسان
  • امکان کف سازی بر روی سطوح شیب دار
  • مدولار ، تنوع در اشکال و ابعاد

خرید یا اجاره استیج ؟!

خرید یا اجاره کردن پنل های استیج سوالی است که هرکاربری با آن رو در رو خواهد شد.
اما پاسخ این سوال کاملاً به کاربر باز میگردد ، چرا که هر کدام از این دو ( خرید استیج – اجاره استیج ) مزایای خاص خود را دارند.
به طور مثال اگر یک کاربر صد متر مربع استیج خریداری کند در صورتی که انبار و یا محلی جهت نگهداری ازآنها را داشته باشد در هنگام مراسم و رویداد خود بدون نیاز به هرگونه هزینه ی اضافی تنها در چند ساعت توانایی برپایی رویداد خود را خواهد داشت.
از طرفیدیگر نگران نوسانات بازار وبه دنبال آن گران شدن محصول استیج نخواهد بود. مواردی که به آنها اشاره شد نقاط قوت خریداری پنل های استیج بود.
حال اگر بخواهیم از مزایای اجاره استیج بگوئیم میتوان به هزینه ی غیر قابل قیاس با خریداری آن اشاره کرد ، این در صورتی است که تیم فنی شرکت مدیریت همایش و سازه های نمایشگاهی دیماح متراژ مورد تقاضا را در زمان مورد نظر کاربر در محل پروژه نصب و جمع آوری میکنند.
پس اگر بخواهیم به صورت کلی بگوئیم در صورتی که شما کاربران گرامی جزو آن دسته از افرادی هستید که به صورت منظم و یا پرتعداد مراسم و رویدادی را برگزار میکنید ، خرید و در غیر این صورت اجاره استیج بهترین راه برای شما عزیزان است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *