اجاره اسپیس فریم با قیمت مناسب | اسپیس فریم هلندی

اجاره اسپیس فریم

اسپیس فریم یکی از پرکاربردترین سازه های مدولار نمایشگاهی است که از دسته ی سازه های خرپاس در این مقاله قصد داریم تا اجاره اسپیس فریم و انواع کاربردهای آن را مورد بررسی قرار دهیم.

اسپیس فریم چیست ؟

اسپیس فریم به ساختاری شبیه به داربست گفته میشود ، پیشینه ی این نوع سازه به قبل از ساخت اولین هواپیما توسط بشر باز میگردد.
در واقع ساختار اسپیس فریم بود که موجب ساخت اولین هواپیما شد و به مرور زمان دست خوش تغییرات بسیاری شد.
اسپیس فریم پس گذشت چندین سال در سایز و ابعاد استاندارد تولید و عرضه شدند به این صورت که متریال ساخت آن از آهن و آلومینیوم بود در چند مقاله قبل تر به صورت دقیق و تخصصی در خصوص تفاوت های میان اسپیس فریم های آهنی و آلومینیومی مورد بررسی قرار داده ایم که در صورت تمایل به مشاهده اینجا کلیک کنید.

کاربردهای اسپیس فریم

اسپیس فریم به واسطه شکل و متریال خود در بسیاری از صنوف از جمله صنعت نمایشگاه و رویدادی کاربری های بیشماری دارد یا اگر به زمان دیگر بخواهیم بگوئیم دایره ی کاربری هایش محدود به طرح مد نظر کاربر است.
اسپیس فریم در ساخت سالن ها ، نصب جهت نورپردازی و سیستم صدا ، ساخت انواع غرفه ، ساخت سن و انواع سیستم کف سازی و … مورد استفاده قرار میگیرد.

تفاوت اسپیس فریم های وارداتی با محصولات موجود در ایران :

جدا از مقایسه سطح تولید بازار اروپایی و ایران اگر بخواهیم این محصول را با هم مقایسه کنیم باید بگوئیم که متریال و تکنولوژی تولید اسپیس فریم در اروپا قابل مقایسه بازار داخلی نیست به همین دلیل خروجی کار یعنی محصول اسپیس فریم در هنگام استفاده در مراسم و رویداد حتی از لحاظ ظاهری قابل تفکیک است.
چرا که علاوه بر زیبایی ظاهری اش به شدت مقاوم و پایدار است و نحوه اتصال این قطعات به هم بی نهایت پایدار و مستحکم است.
پس میتوان گفت که محصول وارداتی متأسفانه خیلی بهتر و کاربردی تر از نمونه های تولید شده در داخل کشور است.
شرکت میدیریت همایش وسازه های نمایشگاهی دیماح با اخذ نمایندگی از شرکت پرولایت هلند امکان خرید و اجاره اسپیس فریم با کیفیت در ایران امکان پذیر ساخته و چه در خصوص خرید و یا اجاره اسپیس فریم به صورت متر طول میتوانید اقدام کنید. جهت مشاهده نمود و اجاره اسپیس فریم اینجا کلیک کنید.

خرید یا اجاره اسپیس فریم ؟

با توجه به بازار فعلی که در کشور وجود دارد امکان خریداری کردن اسپیس فریم های ایرانی برای کاربران سخت شده چه برسد به خرید کالاهای وارداتی با ارز غیر دولتی و مشکلات موجود بر سر راه واردات کالا
پس قبل از اینکه بدون در نظر گرفتن وضعیت فعلی بازار بخواهیم این دو راه را با هم مقایسه کنیم ، باید بگوئیم که انتخاب بین این دو به کاربر بستگی دارد. اگر جزو آن دسته کاربرانی هستید که با هزینه های یورویی و انبار کردن محصولات مسئله ای ندارید خرید اسپیس فریم بهترین راه هست اما اجاره اسپیس فریم نیز بسیار کاربردی تر است چرا که هزینه ی بسیار کمتری دارد و نصب و برپایی آن برگردن کارفرما نخواهد بود. اماا در مجموع اجاره اسپیس فریم بسیار کاربری تر خواهد بود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *