اجاره اسپیس فریم و استیج

اجاره اسپیس فریم و استیج

شرکت مدیریت همایش و سازه های نمایشگاهی دیماح با توجه به نیاز بازار و عدم توانایی خرید انواع سازه های نمایشگاهی برای تمامی غرفه داران همچون اسپیس فریم و استیج این امکان را برای شما مشتریان گرامی فراهم ساخته تا با کمترین هزینه امکان برپایی یک رویداد و یا غرفه نمایشگاهی خود را داشته باشید .

کلیه محصولات  ارائه شده توسط دیماح امکان اجاره کردن داشته و اجاره اسپیس فریم و استیج جزو مهترین آنها میباشند.

با توجه به نیاز داشتن انبار جهت نگهداری از انواع سازه های نمایشگاهی همچون اسپیس فریم و استیج ، شما کاربران گرامی با اجاره کردن آنها نه تنها در هزینه و وقت خود صرفه جویی میکنید بلکه نیاز به هیچگونه هزینه ای جهت انبار کردن این سازه ها نخواهید داشت.

شرکت مدیریت همایش و سازه های نمایشگاهی دیماح قادر به اجاره و برپایی انواع نمایشگاه های موقت ، دائم ، روباز و سرپوشیده می باشد .

ساخت یا برپایی انواع غرفه توسط دیماح در کوتاه ترین زمان امکان پذیر است . این شرکت با اتکا بر تجربه موفق کاری و پرسنل متخصص خود میتواند در تمامی زمینه های نمایشگاهی و رویداد ها پاسخگوی شما عزیزان باشد.

اسپیس فریم

به طور مثال اگر در طراحی غرفه خود و یا نحوه ی برپایی آن مشکلی داشتید میتوانید تنها با یک تماس ، رایگان از مشاوره کارشناسان دیماح بهره مند شوید .

اجاره اپیس فریم و استیج امکان ارسال به کلیه نقاط کشور را خواهد داشت . فقط فراموش نکنید که درهنگام تماس جهت اجاره اپیس فریم و استیج ، تاریخ دقیق ، نواع کاربری مورد نظر و نیاز های خود را با ما در میان بگذارید تا بتوانیم بهترین راه حل برای برگزاری رویداد شما را پیشنهاد دهیم.

درصورت تمایل به مشاوره با کارشناسان ما به برگه ی تماس با ما مراجعه کنید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *