اسپیس فریم با کیفیت و قابل اطمینان

سازه های قدرتمند و قابل اطمینان پرولایت

همانطور که پیش تر به آن اشاره  شد اسپیس فریم کاربردهای بسیاری دارد و به همین دلیل اجاره اسپیس فریم یکی از پرطرفدارترین خدماتی است که شرکت های مربوطه به کاربران خود ارائه میدهند.

اسپیس فریم سازه های خرپایی است که ساختاری شبیه به داربست دارد اما بی نهایت پرکاربردتر و قابل اطمینان تراست. اسپیس فریم ها به طور کلی از دو متریال آهن و آلومینیوم طراحی و تولید می شوند که هر کدام به نوبه ی خود کاربردهای بسیاری دارند و نمیتوان به قطع گفت که کدام یک نسبت به دیگری برتری دارد.

محصول قابل ارائه در شرکت دیماح اسپیس فریم های آلومینیومی است که از نظر تیم فنی دیماح کاربردی تر از متریال آهن آن است و تنها نکته ی منفی آن قیمت بیشتر به واسطه متریال آلومینیوم به کار رفته در ساخت است که این موضوع نیز با دلایلی که در ادامه به آنها اشاره میکنیم قابل چشم پوشی است.

اسپیس فریم هایی که از آلومینیوم ساخته شده باشند نسبت به نمونه آهنی خود وزن بسیار کمتری دارند و همینطور بسیار ظریف تر و زیباتر جلوه میکنند اما این موضوع باعث کاهش مقاومت و بازخورد مثبت این محصول نمیشود.

چرا اسپیس فریم آلومینیومی ؟!

پاسخ این سوال را با چند مثال ساده و کوتاه بیان خواهیم کرد.

فرض کنید که قصد داردکه در پشت سن کنسرت یا مراسم خود تعدادی لوازم صدا و نور نصب نمائید ، چنانچه تمایل به استفاده از پایه های این محصولات را نداشته باشید یا بخواهید فرم وشکل زیبایی به نمای سن مراسم خود بدهید، اسپیس فریم بهترین راه حل شما است.

حال این سوال برای کارفرما مطرح میشود که از چه اسپیس فریمی استفاده کند تا بهترین نتیجه و بازخورد را داشته باشد.

اسپیس فریم آهنی به نسبت وزن بسیار بیشتری که دارد برای نصب و برپایی به نیرو و تجهیزات بیشتر و تخصصی تری نیاز دارد چرا که سازه مستحکم اما بسیار سنگینی است.

همین امر منجربه اضافه شدن بخش قابل توجهی هزینه است که تا قبل از این یک نقطه ی قوت برای آن محسوب میشود و طبیعی است که متوجه شده باشید که این امر درخصوص اسپیس فریم آلومینیومی کاملاً برعکس است.

مثال ۲ : فرض کنید که یک غرفه نمایشگاهی را با بهترین طراحی و متریال اجارء نمودید ؛ حال برای نورپردازی از سقف و یا آویختن احجام دکوری و یا محصول نیاز دارید که از سازه ی دیگری کمک بگیرید. در این حالت نیز اسپیس فریم است که بهترین گزینه و راه حل برای شما عزیزان است.

حال اگر از اسپیس فریم آلومینیومی استفاده کنید اتصالات و نیروی انسانی کمتری به واسطه وزن کمش نیاز دارید و همینطور سریع تر و با هزینه ی کمتری در اختیار شما کاربران گرامی قرار خواهد گرفت.

تفاوت اسپیس فریم های وارداتی با سایر محصولات مشابه در کشور :

موضوعی که در حال حاضر قصد مطرح کردن آن را داریم بسیار قابل تعمل و افسوس آور است و برخلاف میل باطنی به آنها به صورت منصفانه اشاره مینمائیم.

متأسفانه در کشور عزیزمان ایران اسپیس فریم با مقاطع استاندارد و کیفیت ساخت درجه یک تولید و عرضه نمیگردد زیرا زیر ساخت های لازم جهت تولید این گونه محصولات در کشور وجود ندارد.

اسپیس فریم های وارداتی در بهترین و با کیفیت ترین کارخانه های دنیا طراحی و تولید میشود و از هیچ لحاضی به جز قیمت با سایر محصولات قابل مقایسه نخواهد بود.

حال از بین اسپیس فریم های وارداتی موجود در کشور بهترین کمپانی تولید این نوع سازه ها شرکت پرولایت هلند است که بیش از ۱۵ سال است که در زمینه های این چنینی در حال فعالیت موفق است و در سطح بازار جهانی حرف اول را میزند.

شرکت مدیریت همایش و سازه های نمایشگاهی دیماح تنها نمایندگی رسمی این شرکت در ایران است تا در صورت تمایل کاربران ایرانی از این محصولات خدمت رسان آنها باشد. به امید روزی که بهترین محصولات در کشور عزیزمان ایران طراحی و تولید شوند.

برخی از کاربری های اسپیس

اسپیس محصولی کاملاً مدولار و با پتانسیل در تمامی زمینه هاست ، این محصول به نحوی طراحی و تولید شده که به یک رسته و صنف محدود نباشد و هرکاربری درهر زمینه ی کاری یک روز نیاز به استفاده از این نوع سازه را داشته باشد. در ادامه به چند مثال از پرکاربردترین موارد استفاده اسپیس فریم خواهیم پرداخت.

-ایجاد سقف جهت انواع نورپردازی –برپایی غرفه و سالن نمایشگاهی –تکمیل و تجهیز سالن کنسرت جهت نصب نور و صدا –ساخت سن –برپایی انواع همایش در فضای باز و…

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *