تجربه یک غرفه مدرن با Aluvision

اگر تا کنون تجربه ساخت و برپایی یک غرفه را داشته باشید ، حتماً با علامت سوال های بسیاری در ذهن خود رو برو شده اید ، که به طور مثال از چه متریالی استفاده کنید ، چه طرحی در نظر بگیرید و …

تمامی این مسائل راه حل های بسیاری دارند که صرفاً در خصوص شرایط حال خواهد بود و اگر به گونه ای دیگر بخواهیم توضیح دهیم باید اینطور بگوییم :

فرض کنید که یک غرفه در نمایشگاه صنعت چاپ دارید و حال میخواهید تصمیم بگیرید که غرفه شما چه شکل و متریالی داشته باشد ، چقدر هزینه ساخت آن میشود و چه مقدار از این هزینه ها قابل بازگشت هستند.
به جرأت میتوانیم بگوییم که در 90 درصد مواقع بیش از 70 درصد هزینه های ساخت غرفه در روال عادی غیر قابل بازگشت است.

ما در این مقاله قصد داریم تا شما را با یکی از مدرن ترین و پیشگام ترین کمپانی های سطح اول اروپا و جهان آشنا کنیم .

با کمک محصولات این مکپانی شما میتوانید در بیش از نیمی از هزینه های خود صرفه جویی کنید . این امر به این صورت محقق میشود که شما با استفاده از سازه های نمایشگاهی این شرکت میتوانید تا چند سال از هرگونه سازه ای بی نیاز باشید و حتی در ساخت غرفه خود بسته به طراحی خودتان امکان تغییر داشته باشید.

Aluvision این کمپانی به صورت تخصصی در زمینه ساخت پروفیل های آلومینیومی کلیه سازه های مدولار نمابشگاهب فعالیت میکند ، قبل از هر توضیح دیگری بد نیست تا اندکی از نمونه کار هایی که میتوان با این محصولات برپا کرد را مشاهده کنید .

تجربه بهترین سازه های Aluvision با تور مجازی 360 درجه

همانطور که در عکس های بالا مشاهده نمودید قدرت مانور بسیار بالایی خواهید داشت اما با توجه به امکانات بالایی که محصولات Aluvision دارند اصلا نصب و برپایی آن سخت و پیچیده نیست .

ویدیو زیر 1 نمونه از نحوه ی برپایی محصولات Aluvision است که میتوانید ساده بودن نصب این سازه های را مشاهده کنید.

جمع بندی کلی : کلیه سازه های نمایشگاهی مدولاری که توسط شرکت های بزرگ دنیا ساخته می شوند یک هدف مشترک دارند و این هدف چیزی نیست جز سادگی .

سادگی میتواند پدید آورنده ی زیبایی باشد میتواند نصب و برپایی را آسان کند که به طبع هزینه های نیرو های متخصص کاسته میشود.

اگر این محصول برای شما جالب بوده میتوانید به سایت آن شرکت به نشانی www.aluvision.com  و با به صفحه محصولات دیماح مراجعه کنید.

این نکته را در نظر داشته باشید که شرکت دیماح تنها نمایندگی رسمی فروش این محصولات در ایران است و در صورت هرگونه نیاز به مشاوره و یا پشتیبانی با تلفن های ما در تماس باشید.