تفاوت ساخت غرفه با سیستم های مدولار نمایشگاهی و سایر روش ها

غرفه سازی با سیستم های مدولار نمایشگاهی

همانطور که میدانید راه های بسیاری برای برپایی و ساخت یک غرفه نمایشگاهی وجود دارد. از این رو با پیشرفت علم و صنعت نمایشگاهی و تجهیزات وابسته به آن ، سیستم های مدولار نمایشگاهی بسیاری جهت استفاده کاربران راهی بازار جهانی شده اند. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا در خصوص انواع راه های ساخت و برپایی غرفه با سیستم های مدولار نمایشگاهی و… آشنا شوید.

غرفه سازی خود ساز :

سیستم های مدولار نمایشگاهی

زمانی که کاربر جهت شرکت در نمایشگاه متراژی را درخواست کرده و در نهایت تحویل میگیرد ۲ راه برای انتخاب دارد ، غرفه سازی خود ساز یا سازه های مدولار

چنانچه متراژ و محل قرارگیری غرفه کاربر در مرکز و نقاط مهم و پربازدید سالن نمایشگاه باشد معمولاً از روش غرفه خود ساز شروع به برپایی غرفه مینماید چرا که در غیر این صورت به احتمال زیاد کارگزار برگزاری نمایشگاه اجازه برپایی غرفه را نمیدهد.

در این حالت کاربر یا از متریال هایی همچون چوب و فلز برای ساخت یک غرفه به صورت خودساز اقدام مینماید و یا از سیستم های مدولار نمایشگاهی جهت برپایی استفاده خواهد کرد.

اما سوال اصلی اینجاست که چه تفاوتی بین این دو روش وجود دارد؟!

غرفه سازی به صورت خود ساز به این صورت است که کاربر متراژ درخواستی خود را از کارگزار تحویل گرفته و پس از طراحی غرفه توسط یک طراح به صورت دو و سه بعدی ساخته و توسط یک تیم اجرائی شروع به اجراء میکنند ، در این روش کارفرما هزینه هایی را پرداخت میکند که ۹۹% آنها غیر قابل بازگشت هستند به این معنی که کلیه ی هزینه ها اعم از متریال های ساخت پس از اتمام نمایشگاه دیگر قابل استفاده نیستند.

غرفه سازی به کمک سازه های مدولار نمایشگاهی :

در این روش تفاوتی نمیکند که غرفه شما در چه متراژ و درچه موقعیت مکانی واقع شده باشد سازه های مدولار بسیاری وجود دارند تا علاوه بر هزینه های کمتر جلوی بسیار زیباتری نیز داشته باشند. نحوه کار در زمان استفاده از سیستم های مدولار نمایشگاهی به این نحو است که کاربر یا سازه ها را اجاره و یا از قبل خریداری نموده اند. این سیستم ها به نحوی طراحی شده اند که کاربر مجاب به استفاده از آنها در یک یا دو طرح نباشد بلکه بتواند با استفاده از طرح و تخیل خود هر چیزی را در کوتاه ترین زمان برپاسازد.

نکته قابل توجه این است که این سازه ها علاوه بر هزینه ی بسیار مقرون به صرفه تر در هنگام اجاره جزو آن دسته هزینه های غیر قابل بازگشت نخواهند بود و این برتری سیستم های مدولار نمایشگاهی نسبت به سایر روش هاست.

سازه ها و سیستم های مدولار نمایشگاهی Aluvision

کمپانی Aluvision یکی از بزرگترین و بهترین شرکت ها در زمینه ی تولید و توسعه ی سازه های مدولار نمایشگاهی است. این شرکت با سابقه ی درخشان در این صنف در حال حاضر در زمینه ی ساخت انواع سیستم های مدولار نمایشگاهی فعالیت دارد.

شرکت مدیریت همایش و سازه های نمایشگاهی دیماح تنها نماینده رسمی این شرکت در ایران است که امکان خرید واجاره این نوع سیستم های مدولار در ایران ممکن ساخته.

متریال به کاررفته در سازه های این شرکت از آلومینیوم بوده که همین موضوع سبب زیبایی ، ظرافت و مقاوم بودن این محصولات را فراهم ساخته است.

در اماده میتوانید برخی از نمونه غرفه های برپا شده توسط این سیستم ها را مشاهده فرمائید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *