سیستم کف سازی دائم یا موقت

کف سازی در زمینه های مختلف کاربرد های فراوانی دارد.

در زمینه های همچون برگزاری همایش و رویداد ها و غرفه های نمایشگاهی کف سازی به منظور جدایی از کف یک تکه نمایشگاه و یا محل رویداد می باشد.

برخی سیستم کف سازی را با سن های پیش ساخته یکی میدانند که این فرضیه کاملاً غلط است . چرا که سن تعریف کاملاً متفاوت از سیستم کف سازی دارد.

سیستم کف سازی

گاهی ممکن است به علت نوع غرفه و یا سازه های به کار رفته در طراحی و اجراء آن نیاز حتمی به کف سازی وجود داشته باشد.

اما به طور کلی اگر کف سازی به صورت کاملاً مهندسی و اصولی به ساده ترین شکل ممکن انجام پذیرد نه تنها دو موردی که پیش تر به آن اشاره کردیم محقق میشود ، بلکه زیبایی نیز به ارمغان خواهد آمد حال چه در غرفه سازی نمایشگاهی و چه در رویداد ها و همایش ها.

همانطور که میدانید شرکت دیماح مفتخر به ارائه خدمات به روز ، رویدادی و نمایشگاهی از اروپا را به واسطه ی نمایندگی رسمی از شرکت های Prolyte , Aluvision برای ایرانیان عزیز محقق ساخته و نه تنها با جدید ترین و بروز ترین تکنولوژی روز اروپا در زمینه های رویداد و نمایشگاه ها در حال خدمات رسانی به شما هم میهنان گرامی است ، بلکه توانسته محصولی با تجاری استیج دیماح ( سیستم کف سازی دائم و موقت ) تحت لیسانس اروپا در ایران تولید نماید، تا اولین شرکت در زمینه ی سیستم کف سازی در کشور لقب بگیرد.

استیج دیماح یا همان سن پیش ساخته محصولی است مدولار جهت استفاده به عنوان سیستم کف سازی دائم یا موقت ، سن ، سکوی اهدای جام و جوایز و …

اگر تا کنون با این محصول آشنا نشده اید به شما پیشنهاد میشود تا به کانال آپارات دیماح مراجعه کنید و آرشیو ویدیوهای اسن سیستم کف سازی قدرتمند را تماشا کنید.

استیج یا همان سن پیش ساخته قابلیت تنظیم ارتفاع از 20 الی 140 سانتی متر را دارد و میتوانید تا 750 کیلو گرم بار را در هر پنل 2 در 1 آن استفاده کنید.

این اصل مهم در کنار سادگی و ظرافت این محصول فقط با مهندسی دقیق اروپا قابل لمس بوده است که هم اکنون شرکت دیماح در ایران توانایی رقابت با محصولات مشابه در این زمینه را در سطح اروپا دارد.

لازم به ذکر است که استیج دیماح بدون نیاز به هیچگونه ابزار تخصصی در کوتاه ترین زمان ممکن امکان بر پا کردن و یا جمع کردن سیستم کف سازی شما را محقق می سازد.

در صورت تمایل به مشاهده اطلاعات ، عکس ، ویدیو و کاتالوگ این محصول به صفحه استیج در برگه محصولات مراجعه نمائید و یا در صورت نیاز به مشاوره با کارسناسان ما از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.