کف سازی شیب دار | کف سازی نمایشگاهی | فضا های رو باز

کف سازی شیب دار

شرکت مدیریت همایش و سازه های نمایشگاهی دیماح در زمینه انواع کف سازی دائم و موقت آماده خدمات رسانی به شما عزیزان می باشد . دیماح با اتکا به سازه های نمایشگاهی مدولار خود کف سازی شیب دار را نیز در کمتر از چند ساعت برای متراژ های کوچک و بزرگ برپا می سازد.

مهم ترین و بزرگترین سیستم مدولار مورد استفاده در کف سازی استیج های دیماح هستند که به علت تنوع در ابعاد ، اشکال و انواع پایه های ثابت و متغیر خود این امکان را فراهم میسازد تا بدون استفاده از متریال های نا مرغوب و یا هزینه های غیر قابل باز گشت در کوتاه ترین زمان و با بهترین قیمت انواع کف سازی شیب دار و عادی برای تمامی نیازهای موجود مرتفع سازد.

انواع کف سازی دائم و موقت :

 • کف سازی نمایشگاهی
 • کف سازی فضای باز برای برگزاری انواع مراسم و میهمانی ها
 • ساخت جایگاه تماشاچیان و…
 • کف سازی نمایشگاهی

در هنگام برپایی غرفه های نمایشگاهی یکی از مهم ترین مواردی که یک غرفه ساز به آن برمیخورد کف سازی آن غرفه است. به این صورت که معمولاً برای رفع این نیاز از سیستم های غیر مدولار استفاده میشود که فقط برای آن متراژ ساخته شده اند و پس از اتمام نمایشگاه تا حدودی بسیاری غیر قابل استفاده میشوند ، اما دیماح با استفاده از سیستم های مدولار نمایشگاهی و با استفاده از استیج این کف سازی ها را پیاده سازی میکند . نکته مهم این است که هیچگونه ساخت و ساز بیهوده ای روی آنها انجام نمیپذرید و پس از اتمام پروژه یا برپایی غرفه از همان سازه برای انواع امور دیگر میتوان استفاده نمود.

چنانچه تا کنون در خصوص انواع کاربری های استیج چیزی نمیدانید اینجا کلیک کنید و یا با استفاده از برچسب ( استیج ) در وب سایت دیماح نسبت به رفع سوالات خود اقدام فرمائید.

 • کف سازی در فضا های باز و سرپوشیده

چنانچه برگزار کننده ی یک رویداد یا همایش در فضای باز یا سرپوشیده باشید حتماً همیشه برای شما یک چالش بزرگ وجود داشته که چگونه میتوان یک کف سازی شیب دار برای جایگاه ورود و یا محل قرار گیری تأسیسات مراسم و جایگاه تماشاچیان برپا سازید. با توجه به این نکته که نه هزینه ی زیادی بپردازید و نه زمان خیلی زیادی را صرف برپایی آن کنید.

شرکت مدیریت همایش وسازه های نمایشگاهی دیماح این مسئله را با کمک سازه های مدولار خود برطرف ساخته. نحوه کار به این صورت است که با استفاده از پنل های آلومینیومی استیج و پایه در ارتفاع های مختلف امکان برپایی هرگونه کف سازی شیب دار و … وجود دارد. جالب است بدانید که چه در صورتی که شما از دیماح استیج خریده باشید و چه نسبت به اجاره آن برای متراژ مورد نظر اقدام کرده باشید هزینه ی پرداختی نسبت به انجام راه های دیگر باورنکردنی است.

این نکته ی بسیار مهمی است که پنل های استیج تنها برای یک کاربری خاص طراحی و ساخته نشده اند بلکه کاربرد های بیشماری دارند . چنانچه تمایل به مشاهده جزئیات این محصول دارید به برگه محصول استیج مراجعه کنید.

 • ساخت انواع جایگاه تماشاچیان ، اهداء جوایز و …

یکی دیگر از کاربردهای استیج های دیماح پس از کف سازی شیب دار امکان استفاده از این پنل ها جهت ساخت انواع جایگاه های پله ای و … است ، این امر نیز به واسطه مقاومت پنل ها و وجود انواع پایه و اتصالات در ارتفاع های گوناگون به راحتی امکان پذیر خواهد بود.

تمامی مواردی که در بالا به آنها اشاره کردیم مثال هایی از امکان کف سازی شیب دار ، نشان از قدرت و تحمل بار وفشار این محصولات است. در زیر میتوانید میزان بارگیری نقطه ای در یک پنل استیج دو در یک را مشاهده فرمائید.

5 پاسخ
 1. Meganhet
  Meganhet گفته:

  Hi! Guys tell me. On the site http://eskorttr.info/ you can find a girl.
  Enjoy Lesbian Cougar Dating on MeetMilfy.com
  Compare Dating Sites by Subscription Price and People …Dating website for people who are looking for romantic relationships. Cupid.com is owned by NSI Holdings Ltd. 8,000,000 as of 2016 needed] 96,226: Partial Yes/No; Free: registration, profile, search, pictures uploading, send and receive winks, chat rooms, promo activities.

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *