محصول جدید دیماح

محصول جدید دیماح

تحولی در صنعت رویداد و سن های پیش ساخته

شرکت دیماح با بیش از ۲۲ سال سابقه در زمینه برگزاری انواع رویداد ها و همایش ها مفتخر است تا پس از تولید محصولی با نام تجاری استیج دیماح ، حال با تولید محصولی جدید که به جرأت بهترین راه برای برگزاری انواع رویداد خواهد بود در راستای جلب رضایت بیشتر شما کاربران گرامی قدم بردارد.

پیش از آنکه به این محصول بپردازیم کمی در خصوص قابلیت های منحصر به فرد استیج دیماح می گوییم ، چراکه این دو محصول از یک خانواده هستند و تا حدودی کاربری های مشابهی دارند.

استیج دیماح که بهترین پشنهاد برای سیستم های کف سازی دائم و موقت در ایران است  محصولی است با تمام خصلت های مثبت نمونه خارجی  خود با نام تجاری Stage Dex که تحت لیسانس اروپا در کشور هلند تولید شده و نقش پر رنگی در این صنعت در اروپا ایفا می کند .

اما چه چیزی باعث می شود تا نیاز به تولید یک محصول دیگر وجود داشته باشد . پاسخ این سوال در نوع کاربری مخاطبان پاسخ داده می شود .

به طور مثال اگر نیاز به برپایی یک سن در ارتفاع ۲ متری از سطح زمین را داشته باشید ، استیج دیماح گزینه ی تمام و کمالی نیست .

اما محصول جدید دیماح دقیقاً برای این گونه موارد طراحی و ساخته شده است  . این سن ها قابلیت تنظیم ارتفاع از ۱۶۰ تا ۲۷۰ سانتی متر را خواهند داشت که این امر موجب متمایز شدن این محصول در این صنعت میگردد.

چنانچه تمایل به اخذ اطلاعات بیشتر در خصوص این محصول را دارید وب سایت و شبکه های اجتماعی دیماح را دنبال کنید.

لینک شبکه های اجتماعی ما در پائین این برگه قرار دارد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *